Winter

14. prosince 2013 v 0:11 | Bella |  Deník
Zrovna jsem viděla Hunger Games. Jestli si chcete připadat jakoby vás právě emocionálně vykuchali, pomalu rozřezali na kousky, zůstat v šoku a zoufalstvím se smát, tak doporučuju. Skvělý film jinak. Vážně! Ne, jako fakt dobře udělaný, dlouho mě takhle nic nedostalo.
A perfektní večer. Vůbec celý den. Dlouho jsem se necítila tak živá. Všechno je strašně divné a zoufale se nechci ponořit do zkouškového, když jsem se teď válela doma s nemocí, potřebuju pryč. Ale když jsem venku, pořád se něco děje. Všechno se pořád mění a vlastně je to úžasné. That's life, isn't it? Ne, myslím to vážně, opravdu si to užívám. Trošku mě to děsí, mám pocit, že jsem se možná zbláznila. Ale co už.

Let me give my love to you
Let me take your hand
As we walk in the dimming light
Oh darling understand
That everything, everything ends

Nic netrvá věčně. A možná je to dobře. Nakonec by to byla nuda. Nemůžu říct, že mě některé věci nemrzí. Nemůže se mě to nedotknout, když se to týká lidí kolem mě. A spousty let citových investic. A porozumění, které je prostě najednou pryč..
Ne, to je jedno, jen přivyknout nové situaci. Líbí se mi náš nekonečný alibismus: "Je mi špatně." To je jen nemoc. Jen antibiotika. Jen nevyspalost. Jen úplněk. Jen zima. Jen na to prostě nechceme myslet. Ale co? Budu se prát s větrnými mlýny? Nechám se tím převlácovat? Život jde dál. A zanechává za sebou hromadu mrtvol.

So tell me when you hear my heart stop,
You're the only who knows
Tell me when you hear my silence
There's a possibility
I wouldn't know

Změnila jsem se. Někomu to vadí, někdo je z toho nadšený, někdo mi to nevěří a někdo si toho nevšiml. Whatever. Já to cítím, poznávám to na sobě. Spousta věcí je jinak. A dochází mi, že nemůžu zpátky. Ani kdybych chtěla. Prostě to už nejde. Jednak nechci a už to ani neumím. Nejde mi to. Ne, že by to bylo něco žádoucího - být depresivní, zamlklá, nespolečenská, uzavřená, nešťastná a nespokojená. Ale spoustu věcí už si prostě tak neberu. Nesloží mě to. Nedokážu to - rochnit se v tom bahně. Nebaví mě to. Chci si život užívat. Proč bych se měla trápit.
Takže, možná to vyznívá strašně melancholicky - a já v zásadě melancholik pořád jsem, možná jsem se změnila, ale pořád jsem to já - ale vážně je mi dobře..

You know I haven't slept in weeks
You're the only thing I see
I'm a satellite heart
Lost in the dark

Sice poslouchám soundtrack z New Moonu, což nikdy není dobrý znamení - jo, ty filmy stojí za prd, ale to, že mají dobrý soudtrack se jim musí nechat - I mean: Muse, The Killers, Death Cab For Cutie...seriously? Some great music! (Jo, mluvím půlku času v angličtině, zapomínám češtinu a taťku to z nějakýho důvodu strašně sere.) Mám důvody, ne že ne, jen mě to prostě..nezastaví..
Life is great. I love you all ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama