Leden 2012

Unpleasant midwinter nights

19. ledna 2012 v 22:12 | Bella |  Výkřiky ze stínů
Dělám pořádek v mobilu (ztráty a nálezy o kousek níž). Počasí stojí za prd - chvíli sněží a vzápětí to zmokne. Myslím, že už jsem třetím týdnem permanentně v depresi. Myslím, že jo, jinak nevím, kde by se vzaly ty depresivní obrázky, co pořád nosím v hlavě. Ne, ani je nebudu publikovat. Mám strach. Už zas. Fakt, že mám. Užívejte..uhm..konce pololetí.. Pac a na věčný časy..

My husband is Joker. - Why so Sirius?

13. ledna 2012 v 13:08 | Bella |  Obrazem
Dobře, přiznávám se, už se doma trochu nudím :D (nebo se za každou cenu snažím vyhnout učení..) Koukala jsem se na HP7 a Tonksová tam na začátku (jak přijdou eskortovat Harryho) hodí hlášku "My husband is a joker." Jestli znáte tenhle typ obrázků, tak pochopíte :D Prostě jsem neodolala a musela to splácat :D

hp funny pics

Lesk stesku

6. ledna 2012 v 20:05 | Bella |  Zavytí do tmy
Když jsem to psala, tak se mi to líbilo. Už se mi to nelíbí. Ale po delší době se ozval Vlk, takže přidávám :) (Při přepisování jsem to zas změnila, takže se mi to teď pro změnu zase líbí :P)

Leden, za kamna vlezem a do maturity nevylezem

5. ledna 2012 v 22:51 | Bella |  Deník
Tak mi došlo, že jsem ještě v lednu vůbec nenapsala žádný článek.. Uhm, tak vám opožděně přeju všechno nejlepší do nového roku ^^ A i kdyby se všechno podělalo, nevadí! Stejně tady všichni chcípnem.. (Trocha optimismu po ránu..on je vlastně večer, že? co už..) Mno. Zjistila jsem, že za prosinec jsem napsala od září nejvíc článků, úúúspěch! :) Kdyby vás to zajímalo, školu vůbec nezvládám a mám pocit, že neodmaturuju, to jen tak.. Moje úžasné nadšení, jak na sobě budu pracovat, se hroutí jako domeček z karet, protože tahle cesta za lepším životem mi moc nevychází.. Ale třeba je to JEN období, JEN blbé počasí.. Ech. A N E Ř Í K E J T E mi, že bude na jaře líp, protože na jaře maturuju! :D To nic.. Mimochodem, večerní procházky jsou dobrá věc.. :)) Pac a objetí všem ^^ (věděli jste, že životní minimum jsou 4 objetí za den? to už jsem dávno mrtvá.. :D)

Stezka prázdných nocí
znovu zlámu své srdce
jen pro ten prchavý pocit
držet svou noc v ruce