Září 2011

Pryč

27. září 2011 v 23:18 | Bella |  Výkřiky ze stínů
Chci utéct někam hodně daleko. Vypadnout od tohodle všeho. A asi se už nevracet...

Comatose

23. září 2011 v 22:51 | Bella |  Jiných
Po delší době poslouchám něco tak depresivního jako jsou Skilleti.. Prostě mě to šíleně oslovilo - a ani nevím proč..

18.9.2011

18. září 2011 v 20:00 | Bella |  Deník
Myslím, že to nezvládnu. Prostě nezvládnu. Nedokážu si představit, jak přežiju tenhle rok. Fakt ne.
Právě jsem zjistila, že na brigádu budu jezdit přímo ze školy a pokud budu chtít, aby to mělo smysl, tak budu pracovat do sedmi, do osmi - tzn. že domů se dostanu v osm, popř. devět. Ne, fakt netuším, kdy se budu učit..
V úterý budu od října do prosince jezdit přímo ze školy na kurzy TSP, kde budu bývat do půl osmé - stejná situace jako v pondělí. Ne, taky nevím, kdy se budu učit..
Ve čtvrtek šerm, že. Jako obvykle večer..
V pátky jsem chtěla jednou, dvakrát za měsíc jezdit. Pořád nemám zjištěné, jestli to vůbec půjde a pravděpodobně na to padnou moje peníze z brigády. Ale letos fakt už CHCI jezdit.
V neděli doufám, že budou jednou, dvakrát za dva měsíce historické tance. Jinak to vypadá, že o víkendech nebudu nikam jezdit, protože prostě nebudu mít peníze a budu dělat práci do školy za celý týden.
Fajn.
O tom, jak se (ne)budu vyskytovat na icq ani nemluvím..
Myslela jsem, že bude nějaký pomalý nástup do školy.. Jasně - každý den chodím ze školy domů totálně vystresovaná z řešení třídního výletu do Prahy, věcí kolem stužek a stužkováku atp. Ze všech stran na nás řve maturita. Zítra píšeme písemku z matiky, celý víkend jsem dělala resumé do frániny, v úterý píšem latinu, v pátek češtinu na celý starověk a antiku. Musím udělat úkol do dějáku, sehnat si poznámky k maturitním otázkám do češtiny, co zpracováváme ve skupinkách v semináři, musím udělat referát do češtiny..
Ne, fakt nemám pocit, že je toho moc.. Pokouší se o mě hysterie vzhledem k tomu, že je půlka zaří a já nezvládám..
Úplně úžasně pomáhá, když se dozvíte, že spolužák nechodí do školy, protože se zhroutil, je na antidepresivech a má indviduály.. Ne, nebudu panikařit..
Věci okolo neřeším - nemám na to sílu. Pokud budete chtít něco řešit, počítejte s tím, že se tím začnu zabývat až po matuře.
Fakt.

Řekněte někdo, že je to jen zlej sen..

Vzbuďte mě na konci roku.

EDIT: Právě jsem se dívala do diáře.. Do 20. listopadu mám program - pak už je prázdno.. Snažila jsem se na každý týden si dát něco, na co se můžu těšit, nebo so mi ten týden ulehčuje.. Hned tento týden bude otřesný.. Ehm.. Ale příští se učíme jen po a út a to je hodně fajn.. Pak jedem do Prahy.. Další týden mám na víkend vyhlídku Lomu.. Další otřesný týden - poprvé kurzy TSP.. Pak je úplně volný týden, kdy jsou exkurze, kino a prázky - na ten se těším :D Další otřesný týden.. Pak je týden s koncertem Landy.. No a týden se stužkovákem, svátkem a divadlem - takže taky celkem v pohodě.. Po stužkováku prostě končím.. Ehm.. Nevím, jak přežiju ty prázdné týdny..

This isn't giving up - no, this is letting go
The path will be my own

EDIT 19.9.: Takže jsem byla na "pohovoru" k brigádě (práce v tiskárně). Trvalo to asi deset minut maximálně. Vůbec to nebyl pohovor, jen mi vysvětlila, jak to chodí a vzala si na mě kontakt a zapsala si, kdy jsem k dispozici. Každopádně jsem zjistila, že s pravidelnými příjmy se asi můžu rozloučit - funguje to tak, že když zjistí, že potřebují výpomoc, podívají se, kdo má ten den čas a zavolají mu, aby přišel. Takže to vůbec nemusí být každý týden. A peníze dostanu tak nejdřív za dva měsíce, protože čekají, až jim zákazníci zaplatí. A pracovní doba je od tří do desíti s tím, že se počítá, že středoškoláci přijdou na čtvrtou,a le odejít můžu nejdíř o půl desáté. Takže na úterý se asi budu učit už o víkendu, já nevím. A s koněma taky netuším, jak to bude.. Co už.. Dál jsme zjistila, že stužkovám budeme mít v úterý, takže zmeškám jeden kurz TSP, pak půjdeme do školy a pak bude volno.. Dokonalé. Alespoň asi budu mít jedničku z matiky, protože jsme se ji stačila naučit za dvě hodiny semináře zsv (ze kterýho chci maturovat, sakra!) na sedmou, kam nám nepřišel kantor.. Geniální fakt. Ale jinak dnešek byl fajn den.. Koupila jsem si maté IQ (tak snad mi pomůže) a touareg, zítra jdu se Suz na modré pivo, ve středu se uvidím s mým Sluníčkem, ve čtvrtek konečně první šerm a v pátek si jdu domluvit koně. Kdyby nám zase nenavalili milion písemek, tak řeknu, že vyhlídky jsou i docela slušné.. Vlastně - nad očekávání.. :)

This is the end, you know
Lady, the plans we had went all wrong

Další EDIT! (abyste se nenudili..): Z matiky mám 2. Nevím, jak je to možné, když jsem měla všechny výsledky správně. Jo, já vím, že je to totální prkotina, ale byla to ještě jedna z mála pozitivních věcí na tomhle dni. Chmpf. Začíná to být zlý - chytám hysterický záchvaty smíchu. A mám strašně přelouhovanej hořkej čaj na žaludek. Mňamka. Proč je mi vždycky k večeru mizerně..? Půjdu se zahrabat - do peřin - zatím.. Uhm. Žijte blaze.

Sunshine

12. září 2011 v 8:34 | Bella |  Výkřiky ze stínů
Zní to optimisticky, že? Nenechte se zmýlit.. Z jednoho semináře ZSV na sedmou..

Rozervaná

8. září 2011 v 15:00 | Bella |  Výkřiky ze stínů
Ano, je to slabé. Ano, je to depresivní. Nic jiného ode mě už nečekejte.

Mary-Ann

5. září 2011 v 17:48 | Bella |  Jiných
(Na webu to psali s dvěma R, ale podle mě je to blbě.) Slyšela jsem ji poprvý na Dni otevřených dveří v pivovaru Starobrno (Mám odznáček I love Brno! Mám odznáček, aííí! :D V takovým tom logu Starobrna ^^ A co je neuvěřitelnější - od koho ho mám - ale to je fuk :D) Ehm. I Znamení jsem teda mimochodem slyšela tam - znám ho už dlouho, ale tu noc mě znovu oslovilo. (Hlavně - "Máš tisíc důvodů skočit" Uhm.) Poslechněte si ještě Chimér a Kiss a Cestu od Billa.
Pac a na věčný časy klid.
P.S.: Že nemusím říkat, koho mi to připomíná? :P (Asi napíšu songfic :D)
P.P.S.: Ochudila jsem vás o spoustu opakování, dofám, že mě nezabijete. :P

Znamení

4. září 2011 v 17:11 | Bella |  Jiných
Divokej Bill - Znamení

Tvoje krev chutná jako svoboda

2. září 2011 v 11:53 | Bella |  Zavytí do tmy
Nějaká šíleně optimistická tvorba ještě z chaty. Jen malinko upravená.. Btw. Nesnáším vymýšlení názvů.

Neptej se, proč jdu si sbohem dát

2. září 2011 v 11:50 | Bella |  Jiných
Daniel Hůlka. Dřív jsem to znala jen od Rael z jejího Vlka v nás, teď jsem ho začala poslouchat a našla jsem si od něj další písničky (určitě si poslechněte Kata nebo Pár tvých pout - ty Rael použila u svých povídek a i zpívané jsou úžasné). prostě to poslouchám pořád dokola, takže proto. (A zítra jdu na UDG, Divokýho Billa a Čechomor, juch!)

Hlavně neztrácet optimismus

1. září 2011 v 14:05 | Bella |  Výkřiky ze stínů
"Death is peaceful, easy, life is harder."

Umíráme. Každou minutu. Každou vteřinu. Každou chvíli umírá něco v nás. Nějaká naše část. A není úniku. Budeme umírat dál. Až do smrti. A pak konečně umřeme a bude klid. Život je postavenej na palici. A nebo já..

Maybe if I will stand on my head the world will not look so bad.

Chci na chvíli utéct od své mysli. Už s ní nemůžu vydržet. Ale před svými myšlenkami se nemůžu schovat. Musím z hlavy pryč.. Chtěla bych spát. Spát a hned tak se neprobudit..

Jak snadno by se umíralo, kdybysme nevěděli, že žijem.

Chci si zoufat
třískat hlavou o zeď
až poteče mozek

Život je jako adrenalinový sport, jediný rozdíl je v tom, že víte, že to jednou nepřežijete.

Nevím, jak přežiju letošní rok. Stresuju už teď. Jaké maturity, kolik, nevypracované otázky, nepřečtené knížky, jaký kánon, kam na školu, budu tam moct studovat ten obor, mám jít na přípravné kurzy, co si můžu dovolit za kroužky...Atd.

Je mi zima.. In a world so cold..

Fakt je mi zima. Piju "vánoční" čaj. Tomu se říká léto.. Nějak mi ty prázdniny nestačily a ty lidi ani nechyběli..

"Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end." (John Lennon)Většina tvorby je ze včerejší noci - jen tak pro zajímavost...Tvorba z chalupy

1. září 2011 v 13:51 | Bella |  Zavytí do tmy
Dlouhou cestou
kde stály hroby
všech těch, co zabil
na nich rostly lípy
sahaly do nebes
Byl podzim
slunce už tolik nehřálo
- jeho vůbec
kamení na cestě
a na jeho tváři slzy
- od deště

Musí to tak být
víra neumí žít
v našich srdcích trouchnivých